Oferta fotowoltaika

Zasada wytwarzania prądu
21 kwietnia 2020
Prezentacja instalacji
4 maja 2020

Nasza firma – Architekci Finansowi Group 

zajmuje się kompleksowym projektowaniem systemów fotowoltaicznych, dostarczaniem i montażem instalacji fotowoltaicznych. Oferujemy Ci moc czystej energii ze słońca, którą możesz czerpać dzięki naszym panelom fotowoltaicznym od renomowanych producentów. Nasze panele fotowoltaiczne to sposób na praktyczne wykorzystanie alternatywnych źródeł energii. Inwestycja w energię czerpaną ze słońca szybko zwraca się w postaci realnych zysków, a także procentuje pozytywnie dla ekologii. Teraz Ty też możesz we własnym domu korzystać z ekologicznej energii słonecznej. Nasze instalacje fotowoltaiczne pozwolą Ci być samowystarczalnym i samemu zaopatrywać cały Twój dom lub firmę w energię elektryczną.

Oferowane przez nas panele fotowoltaiczne, czyli baterie słoneczne, to urządzenie, które służy do zamiany promieniowania słonecznego na energię elektryczną. Panel fotowoltaiczny zbudowany jest z połączonych ogniw fotowoltaicznych, które są odpowiednio zabezpieczone i umieszczone w obudowie. Nasze panele fotowoltaiczne charakteryzują się dużą sprawnością modułu PV, co pozwala na wyprodukowanie wystarczającej ilości energii, aby pokryć całe Twoje zapotrzebowanie na energię, a nawet uzyskać nadwyżki, które możesz zwracać do elektrowni i otrzymywać za to zapłatę. Sprawność modułu zmienia się zależnie od natężenia promieniowania słonecznego, dlatego oferujemy moduły fotowoltaiczne, które wyróżniają się bardzo niskim stopniem spadku sprawności nawet przy niskim natężeniu promieniowania słonecznego. Oznacza to, że nawet zimą, gdy promieniowanie jest bardzo słabe, nasze panele wytworzą wystarczającą ilość energii, by pokryć Twoje zapotrzebowanie. Oferujemy panele produkowane z wysokiej jakości komponentów, co gwarantuje ich trwałość i niską utratę mocy modułów fotowoltaicznych z czasem, więc instalacja fotowoltaiczna będzie służyć Ci przez wiele lat.

Zasada działania fotowoltaiki jest bardzo prosta. To właśnie w prostocie tkwi sukces tego sposobu. Energia słoneczna w postaci prądu zasila urządzenia elektryczne w naszym domu. Poniżej przykładowy schemat podłączenia.

Schemat podłączenia instalacji fotowoltaicznej Architekci Finansowi Group Łódź

Zamówienie instalacji oraz realizacja wraz z montażem odbywa się w kilku prostych etapach

DOBRY START
Jeżeli sobie tego życzysz, spotykamy się u Ciebie. Poznajemy Twoje potrzeby i oczekiwania, analizujemy Twoje rachunki, przeprowadzamy wizję lokalną (audyt). Na tej podstawie przygotowujemy skrojoną na miarę ofertę wraz z projektem Twojej instalacji fotowoltaicznej, z analizą jej opłacalności i możliwościami finansowania.
DECYZJA
Zapoznałeś się z naszą ofertą? Jesteś zdecydowany na współpracę z nami. Świetnie! Przedstawiamy Ci naszą umowę. Razem ją omawiamy i dogrywamy terminy realizacji.
FINANSOWANIE I FORMALNOŚCI
Nie chcesz wydawać swojej gotówki na instalację? Nie ma problemu. Zaproponujemy Ci finansowanie Twojej instalacji: pożyczka, kredyt, leasing, dotacja. Pomożemy Ci wybrać najkorzystniejszą ofertę i wyręczymy Cię w spotkaniach w Zakładzie Energetycznym, bankach i urzędach.
MONTAŻ
Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, jesteśmy u Ciebie maksymalnie w 21 dni po podpisaniu umowy. Wcześniej zamawiamy towar i przywozimy go do Ciebie (również w ustalonym terminie). Montaż trwa maksymalnie 2-5 DNI. Wykonują go certyfikowani monterzy z doświadczeniem i wysoką kulturą osobistą.
MONITORING I SERWIS
Nasza obsługa nie kończy się na przysłowiowym „zamknięciu bramy” przez ekipę instalacyjną. Ciągle monitorujemy pracę Twojej instalacji. Kiedy widzimy, że nie pracuje optymalnie (według standardów), wysyłamy ekipę serwisową.

 

Skontaktuj się z nami

Nasi doradcy ustalą dogodny dla Ciebie termin spotkania.