Architekt Finansowy


Szukasz niezależnych doradców finansowych, którym możesz zaufać?

Kim jesteśmy i jak to wszystko się zaczęło?

Projekt: "Architekt finansowy" powstał jako sprzeciw na traktowanie człowieka jak chodzącego portfela, który trzeba wydoić z pieniędzy.

Jeszcze kilka lat temu pracowaliśmy jako private bankerzy i doradcy ubezpieczeniowi pomagając na mniejszą skalę, niż obecnie. Wszystko zmieniło się w 2005 roku…

Doświadczenia osób, którym wtedy pomagaliśmy, pokazywały czarno na białym, że doradcy w bankach nagminnie nadużywają niewiedzy człowieka i nierzadko podsuwają rozwiązania bazując na jego naiwności.

Podstępne kruczki w umowach, zatajanie części informacji i nieprzyjemne niespodzianki to codzienność wśród wielu dużych korporacji. Widząc to, nie mogliśmy przejść obok tego obojętnie. Dlatego kilka lat temu podjęliśmy decyzję, że odwrócimy ten model!

Udało się. Do tej pory zaufało Nam już tysiące osób w Polsce. A to dlatego, że od samego początku postawiliśmy sobie za cel uczciwe podejście do człowieka, pełen profesjonalizm i nazywanie rzeczy po imieniu.

My traktujemy Cię jak równego sobie i doradzamy tylko te rozwiązania, które sami wybralibyśmy dla siebie na Twoim miejscu.


 

Zobacz, w czym możemy Ci pomóc:Masz pytania?

Chcesz umówić się na bezpłatną konsultację z Architektem Finansowym? Serdecznie zapraszamy Cię do kontaktu!