Warto zabezpieczyć się finansowo na wypadek nieszczęśliwych zdarzeń

Dlaczego warto mieć ubezpieczenie?

Czy wiesz, że 60% osób w Polsce ma ubezpieczone auto, 30% dom, a jedynie 16% Polaków ma ubezpieczone życie?
Czy samochód jest cenniejszy, niż życie?

Ubezpieczenia na życie

Nie jesteśmy w stanie przewidzieć, co przyniesie nam przyszłość. Dlatego warto pomyśleć o ubezpieczeniu na życie, dzięki któremu Ty i Twoja rodzina unikniecie kłopotów finansowych w razie nieszczęśliwych zdarzeń. Spraw, aby przyszłość - Twoja i Twoich najbliższych, była spokojna i bezpieczna. Pomożemy Ci dobrać najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie.

Czy wyobrażasz sobie przeżyć miesiąc za połowę swojej obecnej pensji? Dzisiejsze wyliczenia ZUS są drastyczne/nieubłagalne dla przyszłych emerytów. Ile miesięcznie oszczędzasz na swoją emeryturę? Jeśli nic albo niewiele, to bardzo źle. Ale bądź spokojny – to nie Twoja wina, że system nie działa. Jeśli nie chcesz martwić się o przyszłość, to skontaktuj się z Nami. Powiemy Ci, co w takiej sytuacji zrobić, by zapewnić sobie spokój ducha i bezpieczeństwo.


W dzisiejszych czasach coraz częściej słyszy się o ciężkich chorobach, które wymagają specjalistycznego i drogiego leczenia. Wszyscy mamy nadzieję, że nie dosięgną one akurat nas. Ale każdy z Nas wie, że różnie w życiu bywa. Aby mieć pieniądze na wypadek nagłej choroby, warto zapewnić sobie środki zawczasu. W końcu nie ma nic cenniejszego, niż zdrowie.Ubezpieczenia majątkowe

Sytuacje takie jak pożary czy kradzieże mają miejsce niemal każdego dnia. Prawda jest taka, że Ty też jesteś na nie narażony. W jednej chwili można stracić cały dorobek życia i zostać z niczym. Każdy z nas woli uniknąć tego typu sytuacji. Dzięki ubezpieczeniu majątkowemu unikniesz kłopotów finansowych w razie niefortunnych zdarzeń i zapewnisz sobie spokojna przyszłość.

Ile wart jest dom, w którym każdego dnia kładziesz się spać? Jak dużo poświęciłeś, by go zbudować? Jeśli masz tak, jak większość osób, to Twój dom jest miejscem bez którego nie wyobrażasz sobie życia. Niestety włamania zdarzają się na co dzień nawet w „biały” dzień. Jeśli chcesz ubezpieczyć swój dom na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń tak, aby nie odczuć straty, to skontaktuj się z Nami.


Powodzie, czy nawet przymrozki wiosenne mogą zniszczyć Twoje uprawy, a Ty wtedy stracisz pieniądze. Wielu sytuacji nie da się przewidzieć, ale można im zapobiec. Jeśli chcesz zainwestować w ubezpieczenie, by zapewnić sobie odszkodowanie w razie zdarzeń losowych, to wiemy, jakie rozwiązania będą dla Ciebie najkorzystniejsze.Ubezpieczenia komunikacyjne

Przypadki chodzą po ludziach – nigdy nie wiadomo czy nie dotknie nas kradzież auta lub nie będziemy brali udziału w wypadku. Nie martw się o ubezpieczenie auta i bądź przygotowany na wszelkie wydatki – zadbaj o właściwe ubezpieczenie.

Szukasz najkorzystniejszego dla siebie ubezpieczenia komunikacyjnego? Nie musisz tracić czasu na szukanie i porównywanie ofert kilku firm - zrobimy to za Ciebie. W Architekcie Finansowym mamy dostęp do większości ofert na rynku. Wybierzemy tę najbardziej opłacalną dla Ciebie.


Wypadki, stłuczki czy awarie mogą przytrafić się każdemu. Niestety, takie sytuacje wiążą się z wysokimi kosztami - naprawa auta, pomoc na drodze w wyniku awarii, a w najgorszym wypadku - leczenie w razie uszczerbku na zdrowiu. Dzięki ubezpieczeniom AC, NNW i Assistance nie musisz martwić się o pieniądze.


Chcesz wybrać najlepsze dla siebie ubezpieczenie?

Skontaktuj się z nami!